AEŻAK MIESIĄCA KWIECIEŃ

Mimo bachanalii mamy aeżaków, którzy aktywnie działają w naszej organizacji.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Aeżaka miesiąca kwiecień.

Norbert Polak.

13288287_1028699913851543_417183984_o

Jest z nami od niedawna, ale już koordynował swój pierwszy projekt LTC oraz stał się częścią naszej aeżowej rodzinki.

Patrycja:Od kiedy jesteś w AEGEE i jak zacząłeś swoją przygodę z AEGEE?

Norbert: W AEGEE jestem stosunkowo niedługo, ponieważ swoją przygodę zacząłem w grudniu zeszłego roku, od wyjazdu na zimową edycję szkolenia LTC.

P:Zostałeś Aeżakiem miesiąca. Serdecznie gratuluję. Jak się z tym czujesz?

N: Dziękuję bardzo. Jestem bardzo dumny i zadowolony z tego, że moje starania i zaangażowanie w działalność AEGEE zostały docenione przez przyznanie mi tego zaszczytnego tytułu, dzięki temu jestem jeszcze bardziej zmotywowany do dalszego działania. 

P:Jakie cechy według Ciebie powinien mieć Aeżak miesiąca? Czym się wyróżniać w antenie?

N:Moim zdaniem Aeżak miesiąca powinien być przede wszystkim pracowity, oraz  zaangażowany w pomoc przy wykonywaniu projektów organizowanych przez antenę. A także powinien być pomocny dla innych Aeżaków.   

P:Byłeś koordynatorem LTC. To Twój pierwszy projekt. Co było dla Ciebie największą trudnością oraz największą przyjemnością.

N:Największą trudnością dla mnie było rozplanowanie wszystkich warsztatów, ćwiczeń oraz posiłków tak by odbywały się o odpowiednich godzinach, oraz dopilnowanie aby nie było żadnych opóźnień czasowych. Z kolei największą przyjemnością było usłyszenie pozytywnych opinii uczestników na temat szkoleń oraz organizacji całego projektu. Co bardzo zmotywowało mnie do dalszego działania.

P:Czy podoba Ci się rola koordynatora? Podejmiesz się tego wyzwania jeszcze raz?

N:Tak, rola koordynatora bardzo mi się spodobała, i myślę, że w przyszłości jeszcze zostanę koordynatorem jakiegoś interesującego projektu.

P:Znasz praktycznie działanie naszej organizacji od wewnątrz. W jakiej działce naszej całej działalności czujesz się najlepiej? PR, HR czy może FR?

N:Moimi ulubionymi działami organizacji są PR i HR. PR ponieważ na zebraniach dowiaduje się takich zagadnień, jak np. skuteczne promowanie i nagłaśnianie projektów, skuteczne prowadzenie Fanpagu na Facebooku by był on interesujący dla odbiorców, oraz jak przeprowadzać wywiady z mediami. Są to dla mnie bardzo ciekawe zagadnienia. Z kolei HR lubię dlatego, że przyjście na zebranie ładuje mnie pozytywną energią na cały tydzień. Na Zebraniach dowiaduje się także,  jak ważne są zasoby ludzkie do działalności oraz przy organizacji projektów.

P:Zaczynasz teraz działanie w grupie IT, myślisz że to zostanie Twój konik?

N:Tak myślę, że działalność w grupie IT zostanie moją ulubioną, ponieważ prywatnie interesuje się informatyką i są to dla mnie bardzo ciekawe zagadnienia. A dzięki działalności w tej grupie roboczej na pewno będę mógł poszerzyć swoje kompetencje w tej dziedzinie.

P: Jeszcze raz bardzo Ci gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

N:Dziękuje

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.