AEŻAK MIESIĄCA LUTY!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Aeżakiem miesiąca Luty Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Zielona Góra został:
Damian Nagajek!

Kim jest Damian? Poznajcie Go bliżej:)
12604741_937139279701158_1535653888447111259_o
Patrycja: Damian, od kiedy działasz w AEGEE- Zielona Góra?

Damian: W AEGEE jestem dość nowym członkiem, ponieważ swoją przygodę rozpocząłem w styczniu obecnego roku. Znajomi namawiali mnie znacznie prędzej do dołączenia, jednak zawsze było jakieś „ale”, jednak w styczniu poszedłem na pierwsze zebranie i zostałem.P: Jak myślisz dlaczego zostałeś Aeżakiem miesiąca i jak się z tym czujesz?

D: Wydaje mi się, że tytuł otrzymałem za obecności na spotkaniach, czynną aktywność w życiu anteny, oraz pomoc przy organizowaniu projektów. Nie będę ukrywał, że byłem mocno zdziwiony słysząc moje nazwisko. Jest mi z tym niezmiernie miło, oraz dostałem porządny zastrzyk motywacji do dalszych działań w naszej antenie, które jak widać są nagradzane.

P:Jakie cechy według Ciebie powinien mieć Aeżak miesiąca?

D: Moim zdaniem Aeżak miesiąca powinien posiadać takie cechy jak silna charyzma, kreatywność oraz umiejętnością pracy w zespole. Jednak najważniejsza cechy to zapał do pracy i czynny udział w życiu anteny. Jak wiadomo kilka osób z odpowiednią motywacją i zapałem do pracy potrafi zdziałać naprawdę wiele, a taka osoba musi zarażać tymi cechami innych.

P: Damian, co cię motywuje do działania?

D: Głównie do działania motywuje mnie chęć pomocy, oraz możliwość spędzenia czasu w gronie wspaniałych osób. Lubię pomagać ludziom w różnych problemach, czy zadaniach, a w AEGEE taka aktywność przynosi obustronne korzyści. Poprzez pomaganie innym szkolę się i zdobywam cenne doświadczenie, które w przyszłości mogą okazać się przydatne.

P: Czy masz pomysł na projekt i czujesz się na siłach aby poprowadzić własny projekt?

D: Kilka drobnych pomysłów mam, jednak są zbyt małe, aby można było je nazwać projektem. Możliwe, że z czasem urosną do miana projektu, lecz w obecnej chwili nie mogę powiedzieć nic więcej. Co do prowadzenia własnego projektu jestem pewien, że przyjdzie odpowiedni moment. Nadal jestem świeżym członkiem, który musi się sporo nauczyć, aby podjąć się tak odpowiedzialnej roli. Obecnie bardziej skupiam się na poznaniu pracy koordynatora oraz członków teamu, poprzez uczestnictwo w grupach roboczych. Da mi to odpowiednie doświadczenie i miejmy nadzieję, pozwoli na zostanie koordynatorem projektu.

P: Czy masz jakieś hasło dla AEGEE, które według ciebie najlepiej opisuje naszą antenę

D: Nigdy nie tworzyłem hasła, jednak mogę przedstawić naszą antenę w trochę inny sposób.

 

Grupa zwariowanych ludzi

Tutaj nigdy się nie znudzi

Masa śmiechu, sporo pracy

To są nasi AEŻACY

Chcesz aktywnie spędzić czas?

Zapraszamy – wpadnij do nas

P:Dziękuję Ci bardzo i życzę wielu sukcesów w naszej Antenie.

D: Dziękuję.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.