AEŻAK MIESIĄCA MARZEC

W marcu Aeżakiem miesiąca została nasza koleżankna Alicja Kmiecik. W tym miesiącu to właśnie jej działania wyróżniały się spośród reszty naszej rodzinki, była m. in. koordynatorką Local Training Course (LTC). Oto wywiad z Alicją. 

18052292_1298141530240712_1743251603_o

 

Patrycja: Od kiedy jesteś w AEGEE i jak zaczęłaś swoją przygodę z AEGEE?

Alicja: W AEGEE jestem dopiero od roku i bardzo żałuję, że tak późno przyłączyłam się do Aeżaków. Swoją przygodę z AEGEE zaczęłam na LTC, gdzie poznałam wielu niesamowitych ludzi i już z nimi zostałam :).

P: Zostałaś Aeżakiem miesiąca. Serdecznie gratuluję. Jak się z tym czujesz?

A:Dziękuję bardzo. Niespodziewana się takiego wyróżnienia. Jestem z siebie bardzo dumna.

P: Jakie cechy według Ciebie powinien mieć Aeżak miesiąca? Czym się wyróżniać w antenie?

A: Najważniejszą cechą Aeżaka powinno być zaangażowanie oraz chęć działania.

P: Byłaś koordynatorem LTC. Wcześniej również pomagałaś przy organizacji Summer University oraz Network Meeting. LTC To Twój pierwszy samodzielny projekt. Co było dla Ciebie największą trudnością oraz największą przyjemnością?

A:Największą trudnością dla mnie było zmotywowanie ludzi. Realizacja projektu od podstaw to bardzo duża odpowiedzialność Trzeba być przygotowanym na różne sytuacje i umieć radzić sobie w przypadku wystąpienia kryzysu. Największą satysfakcję przyniosły mi pozytywne opnie uczestników LTC. Zadowolenie ludzie z twojej pracy to najlepsza część koordynowania.

P:Czy podoba Ci się rola koordynatora? Podejmiesz się tego wyzwania jeszcze raz?

A:Rola koordynatora nie jest łatwa, ale gdy przeprowadzisz projekt od zera do końca czujesz się spełniony i szczęśliwy z tego ze podołałeś wyzwaniu. Sądzę ze w tym roku nie ale za rok myślę ze z chęcią.

P:Znasz praktycznie działanie naszej organizacji od wewnątrz. W jakiej działce naszej całej działalności czujesz się najlepiej? PR, HR czy może FR? 

A:Myślę ze najlepiej czuję się w HR. Jako mentor grupy sportowej i motywator czuję się najbardziej komfortowo w tej dziedzinie.

P:Czy masz jakieś hasło może które najlepiej opisuje działanie AEGEE – Zielona Góra? 

A:Nie mam hasła opisującego AEGEE, ale wiem ze na pewno, że jest to coś więcej niż zwykła organizacja studencka. AEGEE to znacznie więcej. To przede wszystkim ludzie i samorozwój.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.