AEŻAK MIESIĄCA MARZEC

Marzec za nami. Pora wybrać kolejnego AEŻAKA MIESIĄCA.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Aeżakiem miesiąca został Karol Petrzak!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej przedstawiamy wywiad z Karolem IMGP0457

 

Patrycja: Od kiedy jesteś w AEGEE i jak zacząłeś swoją przygodę z AEGEE?

Karol: W AEGEE jestem od października zeszłego roku. Przed przystąpieniem miałem okazję poznać wielu członków AEGEE- Zielona Góra i to oni nakłonili mnie, aby spróbować swoich sił.

P:Zostałeś Aeżakiem miesiąca. Serdecznie gratuluję. Jak się z tym czujesz?

K:Miłe zaskoczenie, przede wszystkim dlatego, że jest wiele osób, które powinny według mnie dostać ten tytuł. Jednak bardzo mi miło, że moje starania zostały docenione i na pewno jestem teraz bardziej zmotywowany do dalszych działań.

P:Jakie cechy według Ciebie powinien mieć Aeżak miesiąca? Czym się wyróżniać?

K: Przede wszystkim pracowitość. Zaangażowanie w działanie przy swoich projektach, a także pomoc innym. Wspieranie innych uczestników. Zaangażowanie, zaangażowanie i jeszcze raz zaangażowanie.

P:Jesteś bardzo aktywny w naszej antenie. Prowadzisz zajęcia z angielskiego, jesteś koordynatorem „Zmagań akademików”, jesteś na każdym zebraniu i uczestniczysz w zebraniach grup roboczych. Każdy powinien brać z Ciebie przykład. Co Cię motywuje do działania?

K:Myślę, że inni członkowie naszej anteny. Współpraca z tymi ludźmi jest bardzo motywująca. Podczas organizacji projektu zawsze przychodzi jakiś kryzys np. brak chęci, brak pomysłu, problem i właśnie dzięki ludziom z którymi mogę pracować wszystkie te „problemy” stają się drobiazgami. Krótko mówiąc do działania motywują mnie inni Aeżacy, za co bardzo im dziękuję.

P:Czy podoba Ci się rola koordynatora? Podejmiesz się tego wyzwania jeszcze raz?

K:Tak i to bardzo. To przyjemne mieć na sobie taką odpowiedzialność, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzie dla mnie wielka radość.

P:Znasz praktycznie działanie naszej organizacji od wewnątrz. W jakiej działce naszej całej działalności czujesz się najlepiej? PR, HR czy może FR?

K:Oczywiście że HR uwielbiam poznawać nowych ludzi pomagać im przy ich pomysłach oraz zapewniać im miłą i świetna atmosferę. Dobrze czuję się w tej roli, myślę, że w innej grupie nie odnalazł bym się lepiej niż tu.

P:Czy masz jakieś hasło może które najlepiej opisuje działanie AEGEE – Zielona Góra?

K:Masz pomysł nie wiesz jak go zrealizować, przyjdź do nas a zobaczysz jak łatwo i szybko go wykonasz.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.